CZYSZCZENIE WYKŁADZIN. Zasada spryskiwania z odsysaniem - krótki opis czyszczenia gruntownego:

 

Po dokładnym odkurzeniu odkurzaczem szczotkowym - roztwór wody i środka czyszczącego jest nanoszony na powierzchnię i odessany w tym samym przejściu roboczym. Wstępne spryskanie specjalnym preparatem (prespay) zwiększa skuteczność prania. Niekiedy należy przed upraniem wyszorować wykładzinę maszyną szorującą. Brud zostaje rozpuszczony i natychmiast odessany do osobnego zbiornika. Proces ten zapewnia dokładne usunięcie tłuszczu, brudu i nieprzyjemnych zapachów.

Także dla alergików-impregnacja przeciwko roztoczom:

Specjalny środek impregnujący w 99 % usuwa z powierzchni tekstylnych roztocza kurzu domowego oraz ich , wywołujące alergię, wydzieliny, aż na 9 miesięcy!

Urządzenia którymi pracujemy - dostosowane są do czyszczenia małych, średnich i dużych powierzchni dywanów, wykładzin, mebli tapicerowanych oraz do ciągłego, profesjonalnego zastosowania. To idealne rozwiązanie dla sprzątania gruntownego w miejscach o dużym natężeniu ruchu.

 

Obszar działania naszego serwisu: Gliwice, cały Śląsk, Kraków, Wrocław, Opole, Kłodzko, Bystrzyca Kłodzka, Nysa, Głuchołazy, Świdnica, Wałbrzych, Ząbkowice Śląskie, Polanica Zdrój i okolice. Teren całego kraju i teren Niemiec.

Wiecej informacji na temat prania i czyszczenia wykładzin, dywanów oraz czyszczenia i zabezpieczania posadzek znajdą Państwo w pozostałych artykułach i na dodatkowych stronach serwisu:

www.HigienaPosadzek.pl

www.Czyszczenie-Renowacja.pl

lub pod nr tel. 609 465 702