Nasz serwis czyszczenia oferuje stałą i jednorazową współpracę dla firm i zarządców obiektów:

·         Biura i instytucje: Dogłębne, podciśnieniowe pranie przy użyciu profesjonalnych środków  – to najwyższa długotrwała ochrona dla wykładzin, dywanów i mebli tapicerowanych. Regularne czyszczenie pozwala na zachowanie najwyższej estetyki i wieloletnie użytkowanie wykładzin tekstylnych, PCW i tapicerek bez narażania na zniszczenie;

·         Hotele, restauracje – Profesjonalne urządzenia iśrodki dzięki technologii gruntownego czyszczenia skutecznie usuwają wszelkie zabrudzenia i plamy z wykładzin, dywanów, foteli itp. To skuteczne działanie wszędzie tam, gdzie nie tylko o czystość wykładzin, ale właśnie mebli tapicerowanych trzeba nieustannie dbać; Zabezpieczanie podłóg twardych obniża koszty, zarówno te związane z bieżącym sprzątaniem jak i przedłużoną żywotnością.

·         Floty samochodowe, transport - Fotele, kanapy, wykładziny we wnętrzu pojazdów, czy tapicerki boczne – to elementy najbardziej narażone na uciążliwe zabrudzenia- nie stanowi to problemu dzięki ekstrakcyjnej metodzie prania podciśnieniowego. Tapicerki pozostają idealnie czyste. Pojazdy znowu służą reprezentacji firmy;

·         Sale konferencyjne – To nie tylko wykładziny wymagające szybkiego i profesjonalnego wyczyszczenia ale też krzesła tapicerowane, które muszą stale wyglądać nienagannie; Mechaniczne, ekstrakcyjne pranie i gruntowne czyszczenie pozwala sprostać temu wyzwaniu; Odpowiednie doczyszczenie i zabezpieczenie powłokami polimerowymi wykładzin PCW ochrania je przed zabrudzeniem i zużywaniem oraz tworzy piękny wizerunek obiektu.

·         Gospodarstwa domowe – Różnorodność dywanów, przeróżne wykładziny (poliamidowe, polipropylenowe czy naturalne takie jak sizal, wełna, bawełna, kokos) wymagają odmiennego traktowania i stosowania profesjonalnych metod czyszczenia.. nasz serwis sprosta temu wyzwaniu.

 

Tapicerki i meble tapicerowane to kolejny rozdział... Serwis czyszczenia jest do Państwa dyspozycji ! "Czystość w zasięgu ręki.."                

 Kontakt z serwisem: Tel. +48 609 465 702

Więcej informacji znajdą Państwo na pozostałych stronach serwisu czyszczenia:

www.HigienaPosadzek.pl

www.Czyszczenie-Renowacja.pl